Automaty do sprzedaży marihuany trafią do przychodni w Massachusetts

Zbliżające się pojawienie się automatów z marihuaną w aptekach Massachusetts nie jest już tylko mrzonką. Ta nowa technologia zmienia sposób, w jaki ludzie kupują produkty z konopi indyjskich. Oprócz zmniejszenia zatorów w aptekach, automaty sprzedające zwiększają sprzedaż, co ostatecznie oznacza większe uprawa marihuany kara dochody i wpływy z podatków dla państwa. I chociaż same maszyny nie są najbardziej ekscytującą częścią handlu detalicznego, mogą zainspirować do wielkich renowacji. Oprócz umożliwienia klientom płacenia za swoje produkty, oferują również wygodę i możliwość samodzielnej realizacji transakcji.

Podczas gdy Nowy Jork zalegalizował sprzedaż rekreacyjnej marihuany, Massachusetts nie stworzyło jeszcze klas licencyjnych dla branży. Co więcej, marihuana jest obecnie nielegalna w aptekach, co oznacza, że maszyny te prawdopodobnie będą łamać obowiązujące przepisy prawa pracy. Jednak wprowadzenie automatów z marihuaną w Massachusetts nadal stanowiłoby zagrożenie dla związku pracowników. A legalizacja przemysłu konopnego niewątpliwie zwiększy popyt.

Firma Anna, która opracowała automaty samoobsługowe, ma siedzibę w Bostonie i ma biura w Boulder w stanie Kolorado. Maszyny mają zadebiutować w przychodniach Massachusetts we wrześniu. W Massachusetts firma planuje do jesieni wdrożyć 14 maszyn Anna, a następnie w Kolorado i Nevadzie. Oczekuje się dalszych wdrożeń w Kalifornii i Kanadzie. Nie jest jednak jasne, czy inne państwa pójdą w ich ślady i wdrożą tę nową technologię.

Automaty z konopiami indyjskimi zyskują na popularności w miarę zbliżania się pandemii COVID-19. Dzięki do 2000 produktów w jednej maszynie, te automaty do sprzedaży chwastów są idealne do wygodnych i szybkich zakupów. Jednak maszyny mogą nie być najlepszą opcją dla pacjentów, którzy chcą zachować dyskrecję i uniknąć kłopotów z podróżą do przychodni. Nie są legalne, więc konsumenci powinni o tym pamiętać.

Automaty do sprzedaży marihuany są popularne w Kolorado, gdzie stają się wygodnym sposobem na zakup marihuany. Automaty Anny są już zainstalowane w Pueblo i Aurorze. Klienci mogą przeglądać produkty marihuany za pomocą ekranu dotykowego lub marihuaną medyczna na co zamawiać online i odebrać je w aptece. Bezdotykowe automaty sprzedające umożliwiają klientom zakup produktów z marihuany w niecałą minutę bez konieczności kontaktu ze sprzedawcą w aptece. Pomagają również zachować pewien dystans społeczny.