Jak działa medyczna marihuana i jakie stany leczy

Istnieje wiele pytań dotyczących tego, jak działa medyczna marihuana i jakie leczy choroby. Chociaż badania nad marihuaną są wciąż bardzo młode, istnieje kilka warunków, w których może być ona pomocna. W niektórych przypadkach medyczna marihuana może pomóc złagodzić ból i poprawić nastrój. W innych przypadkach może pomóc osobom z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak AIDS, rak i stwardnienie rozsiane. Jednak ten lek jest nadal uważany za eksperymentalny i potrzebne są dalsze badania, aby określić jego skuteczność.

Ponieważ marihuana medyczna została zalegalizowana w prawie połowie stanów USA, jest coraz częściej stosowana w leczeniu wielu schorzeń. Chociaż można nim leczyć wiele schorzeń, korzyści są ograniczone. Ze względu na silne działanie uspokajające, marihuana nie jest zalecana do stosowania przez osoby z ciężkimi stanami zapalnymi lub autoimmunologicznymi. Pomimo zagrożeń marihuana jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia wielu różnych schorzeń.

Medyczna marihuana staje się coraz szerzej dostępna. Więcej stanów czyni to legalnym dla niektórych pacjentów. W zależności od stanu może łagodzić ból i poprawiać apetyt osobom cierpiącym na takie schorzenia https://www.ministryofcannabis.com/pl/nasiona-autoflowering/autopilot-xxl-feminizowane jak stwardnienie rozsiane, AIDS i inne dolegliwości. FDA zatwierdziła lek do leczenia tych dolegliwości i zyskuje popularność w USA. Ale musisz porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem.

Chociaż medyczna marihuana została zalegalizowana tylko w połowie stanów USA, nadal nie jest powszechnie dostępna. W związku z tym lekarze coraz częściej szukają więcej informacji na temat tego, jak można ją przepisać w przypadku określonych chorób. A jeśli pacjent nie jest zadowolony z zabiegu, może przejść do innych zabiegów. To, czy marihuana jest legalna w twoim stanie, będzie zależeć od jakości danych zebranych przez komisję.

Badania wykazały, że marihuana zmniejsza nasilenie bólu nerwowego u wielu pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. Lek łagodzi również ból u osób z chorobą Parkinsona i fibromialgią. Osoby cierpiące na te schorzenia mogą również znaleźć ulgę w bólu spowodowanym przez te schorzenia. Specjalista od medycznej marihuany przepisze ci to. Ten lek jest świetną opcją dla pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe.

Badania nad medyczną marihuaną są wciąż na wczesnym etapie. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne i Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne wezwały do dalszych badań i regulacji, ale na dzień dzisiejszy nie opublikowano żadnych badań naukowych na temat działania leku. Ale w miarę jak staje się coraz bardziej popularny, leczy się nim coraz więcej schorzeń. To ogromna wygrana dla osób z rakiem. Co więcej, konopie są obecnie używane w leczeniu jaskry.

Nie jest jasne, w jaki sposób marihuana leczy określone dolegliwości. Ale jest wiele pozytywnych efektów. Pomaga zapobiegać skurczom mięśni i bólowi. Może nawet poprawić pamięć. Na dłuższą metę konopie indyjskie mogą okazać się lepszym wyborem niż alkohol na dłuższą metę. Z tych powodów marihuana staje się szeroko stosowanym lekiem. To doskonała alternatywa dla alkoholu. Lek ten jest dostępny w więcej niż jednym kraju i został zatwierdzony do leczenia wielu chorób.

Chociaż American Medical Association, American Heart Association i American College of Physicians nie zajmują stanowiska w sprawie legalizacji medycznej marihuany. Niemniej jednak American Academy of Family Physicians i American College of Physicians poparły zmianę harmonogramu konopi indyjskich jako sposób na zapewnienie jej bezpieczeństwa i skuteczności. FDA zakazała sponsorowanych przez rząd badań nad medyczną marihuaną. Zamiast tego przeprowadzono badania obserwacyjne w celu raportowania doświadczeń użytkowników.

Badania obserwacyjne w dużej mierze oparły swoje wnioski na aktualnych dowodach dotyczących konopi i kannabinoidów. Wykluczyli próby bez schematu grup równoległych i uwzględnili tylko randomizowane badania kontrolowane. Wyniki były niejednoznaczne, ale American Medical Association nie wyraziło swojego stanowiska w sprawie legalizacji medycznej marihuany. American College of Physicians, American Academy of Family Physicians i American Heart Association poparły zmianę harmonogramu konopi.