Snoop Dogg debiutuje Merry Jane

Pomimo plotek, Snoop Dogg wprowadza na rynek własną linię marihuany, Merry Jane. Firma ogłosiła również wydanie wersji Long Beach przełomowego debiutanckiego albumu Dre “Get Rich Or Die Hard”. Snoop to nie tylko nowa marka lifestylowa, ale także nowa strona internetowa. Snoop użyje witryny MerryJane.com do wprowadzenia produktu z konopi indyjskich.

Snoop Dogg ogłosił swoją nową platformę lifestylową dotyczącą marihuany, Merry Jane, i wystartuje 20 października. Strona będzie zawierać ekskluzywne wywiady z celebrytami, treści wideo i materiały redakcyjne. Oprócz prezentacji stylu życia związanej z konopiami indyjskimi, zwróci również uwagę na biznes konopny. Strona internetowa marki będzie źródłem wszystkich informacji, których potrzebuje miłośnik marihuany. Transmisja na żywo będzie debiutem MerryJane.

Marka jest również firmą produkcyjną. W przeciwieństwie do innych stron związanych z marihuaną, MerryJane.com będzie gościć 420 gości. Witryna będzie również zawierać specjalne segmenty dotyczące wiadomości o marihuanie i marihuanie. Treść będzie zawierać astrologię, chwasty i kulturę konopi. Treści wideo są przeznaczone dla młodych osób dorosłych i będą dostępne wyłącznie w wersji beta. Ponadto w treści znajdą się wiadomości i media wizualne.

Snoop Dogg również rozpoczyna swoje nowe przedsięwzięcie, Merry Jane. Oczekiwana MERRY JANÉ zostanie uruchomiona na globalnej platformie medialnej Instagram. Jego współzałożyciel mówi, że celem jest stworzenie „ostatecznego miejsca docelowego” dla przemysłu konopnego. W rezultacie platforma internetowa powinna być w stanie prześcignąć konkurencję w mniej niż sześć miesięcy. Więc jeśli jesteś entuzjastą marihuany, nie przegap tego!

Najnowsze przedsięwzięcie Snoop Dogga, Merry Jane, skierowane jest do kobiet, które są w związku ze Snoopem. Jest także częścią społeczności konopnej. W rzeczywistości jego muzyka pojawiała się w kilku programach telewizyjnych, a jego nazwisko pojawiało się nawet w reklamach. Dlatego nazwa MERRY JANE stała się synonimem konopi. Oczekuje się, że podczas specjalnego pokazu 4/20 na Instagramie Snoop zrzuci kod darmowej dostawy od Postmates.

Nowy projekt jest hołdem dla legendarnego hymnu Snoop Dogga o paleniu marihuany. Nowy album, nazwany Merry Jane, to najnowsze wydawnictwo Snoopa. Projekt został wyprodukowany przez nasiona god’s glue Snoopa, Teda Chunga i Mary James i będzie dostępny na wszystkich platformach DSP od poniedziałku. Jednak film będzie również zawierał limitowaną edycję nowego Snoop Cali Red.

Album ukaże się 20 kwietnia. Debiut Snoop Dogga był oczekiwany od lat, ale wydanie albumu jest teraz dla rapera ogromnym kamieniem milowym. MERRY JANE to także ogromny krok w ewolucji rapu z Zachodniego Wybrzeża. Transmisja na żywo Snoopa będzie premierą Merry Jane. Jeśli jesteś fanem rapu z Zachodniego Wybrzeża, ten album jest dla Ciebie niezbędny.