Stoner Miss Oficjalnego Dnia Konopi

Jeśli jesteś entuzjastą konopi, możesz być rozczarowany, gdy dowiesz się, że przegapimy oficjalne święto konopi. Tegoroczny zakaz rozpocznie się o godzinie 16:20. Poniedziałek, 20 kwietnia. Wpłynie to na publiczność w kilku miastach, w tym w Civic Center Park w Denver i RFK Stadium w Waszyngtonie. W San Francisco wpłynie na Hippie Hill, miejsce corocznego festiwalu tokenów.

Według Associated Press nową datą będzie 20 lipca, co jest obecnie uważane za oficjalne święto konopi. Wiele osób, które są nałogowcami, świętuje to w drugi wtorek każdego miesiąca. Data została wybrana na cześć grupy Waldos, grupy pięciu uczniów liceum, którzy spotykali się co tydzień, aby zapalić trawkę i szukać niezachowanych chwastów. Grupa ta stała się symbolem kultury marihuany, ponieważ ich działania zmieniły postrzeganie jej przez społeczeństwo.

Chociaż oficjalne święto konopi obchodzone jest 20 lipca, impreza 420 zyskuje na popularności. Pomimo legalizacji marihuany, kultura marihuany również zyskała silnych zwolenników w kraju. W 1971 roku grupa pięciu licealistów, znana jako Waldos, po raz pierwszy zapaliła marihuanę w miejscu publicznym o 16:20. Ich misją było znalezienie niepielęgnowanej rośliny chwastów i jej uprawa.

W tym roku impreza 420 odbywa się w Kalifornii i Oregonie. Protest 420 ma miejsce w ostatnich dwóch tygodniach miesiąca. Niektórzy zwolennicy konopi twierdzą, że wydarzenie to jest próbą sprowadzenia zalegalizowanej marihuany do Stanów Zjednoczonych. Ale faktem jest, że abolicjoniści utrudniają osiągnięcie sukcesu przez przemysł marihuany. Coraz więcej narkomanów przewiduje, że od 20 kwietnia marihuana będzie zakazaną substancją.

Dzień 420 stał się coroczną tradycją. Jej celem jest celebrowanie kultury i sztuki palenia marihuany, a w wielu miejscach jest to oficjalne święto konopi. Dzień 420 to także międzynarodowy festiwal z licznymi wydarzeniami odbywającymi się 20 kwietnia. Podczas gdy święto było kiedyś podziemnym narodowym świętem marihuany, marihuana jest obecnie powszechnie legalna w wielu częściach świata. W związku z tym święto 420 stało się ważną częścią obchodów kultury stoner.

Przemysł konopny przygotowuje się do legalizacji marihuany. W tym roku 20 kwietnia przypada na sobotę, popularny dzień spotkań palaczy. Data ta jest tradycyjnie kojarzona ze sprzedażą marihuany, aw zeszłym roku przekroczyła 111% wzrost sprzedaży. 20 kwietnia tysiące ludzi zgromadzi się w Denver Civic Center Park. Niektórzy stoners będą nosić tie-dye. Inni będą głosić korzyści płynące z kosmicznej jedności.

Święto Stonera jest uważane za ważną część kultury konopi. Jest to celebracja odwróconej liczby 710. Po łacinie 710 to liczba mocy marihuany. To odpowiedni dzień na palenie trawki, ponieważ sprzyja relaksacji i zmniejsza niepokój. Święto jest szalenie popularnym świętem w wielu stanach. Chociaż może to być nieoficjalne święto konopi, nadal jest popularnym sposobem na świętowanie tego dnia.

Użytkownicy marihuany są również mniej skłonni do przejadania się. Nie jest to zaskakujące. Wykazano, że osoby z wyższym BMI rzadziej się przejadają. Ale jest w tym coś więcej. To ważne święto dla palaczy. Niektórzy uważają, że marihuana sprawia, że czują się mniej zestresowani. Chociaż to nieprawda, może pomóc im się zrelaksować. Konopie indyjskie wiążą się z wysokim ryzykiem przybierania na wadze i mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Upalający może być w stanie uzyskać haj w ciągu dnia, biorąc marihuanę. Tego dnia używa się silnej odmiany konopi, aby zwiększyć energię i poprawić nastrój. Co więcej, może mieć nawet pozytywny gorilla glue auto opinie wpływ na organizm. To bardzo skuteczny sposób na rozładowanie stresu. 420 to święto bardzo towarzyskie, a Stonersi obchodzą je na swój własny sposób. To także święto wolności.