Wspólny związek przyjemności między marihuaną a seksem

Istnieje interesująca zależność między marihuaną a seksem i możliwe jest, że marihuana może również zwiększyć pożądanie seksualne. Istnieje kilka odmian marihuany, które zawierają terpeny, o których wiadomo, że zwiększają przyjemność seksualną. Niektóre z nich to beta-kariofilen, kariofilen i humulen. Zkittelz, hybryda o wysokiej zawartości humulenu, jest do tego doskonałą opcją.

Badanie przeprowadzone przez Becky Kaufman Lynn, ginekologa z Saint Louis University, wykazało, że użytkownicy marihuany, którzy regularnie używali marihuany podczas seksu, zgłaszali, że mieli bardziej satysfakcjonujące orgazmy niż ci, którzy nigdy nie palili marihuany. Potrzebne są dalsze badania, aby określić konkretny czas używania marihuany podczas stosunku płciowego. Aby zapewnić bezpieczeństwo badania, najlepiej uzyskać zgodę IRB przed przeprowadzeniem tych badań.

Chociaż badanie obejmowało dużą liczbę uczestników, wiele z tych badań koncentrowało się tylko na mężczyznach. W badaniu z 1979 r. przebadano 84 absolwentów, z których 78 procent miało bezpośredni kontakt z marihuaną. Wszystkie grupy zgodziły się, że marihuana zwiększyła ogólną przyjemność seksualną, ale tylko doświadczeni użytkownicy byli przekonani, że marihuana wzmacnia orgazm i powinna być uważana za afrodyzjak.

Badanie wykazało również, że częstotliwość używania marihuany była bardziej powszechna wśród kobiet, które paliły. Chociaż może to być prawdą, duża próba w badaniu ograniczyła zdolność naukowców do dokładnego określenia czasu używania marihuany i seksu. Chociaż to badanie nie daje żadnych odpowiedzi na pytanie, czy marihuana może poprawić orgazm, stanowi dobrą podstawę do dalszych badań. Wyniki badań są ważne, ponieważ mogą pomóc poprawić życie seksualne kobiety.

Trudno powiedzieć, czy marihuana jest dobrym czy złym narkotykiem, ale może poprawić przyjemność seksualną. Jednak najszerzej akceptowanym szczepem marihuany jest OG Kush, który ma wysokie stężenie THC. Ten ostatni to potężne zioło, które ma na celu wzmocnienie seksu. Terpeny w odmianie konopi są kluczem do wpływu na seks. CBD znajdujące się w ziołach ma właściwości przeciwlękowe, ale nie wystarcza do zmniejszenia lęku.

Pomimo problemów prawnych związanych z marihuaną, legalizacja marihuany przyniosła ze sobą nowy i ekscytujący związek. Stwierdzono, że dwie substancje skutecznie poprawiają jakość i jakość seksu. Jeśli zastanawiasz https://www.ministryofcannabis.com/pl/nasiona-feminizowane/ultra-white-amnesia-feminizowane się nad włączeniem tych dwóch do swojego związku, upewnij się, że uważnie przeczytałeś ten artykuł. Jeśli myślisz o spróbowaniu marihuany, pamiętaj o ryzyku i poszukaj informacji na temat obu.

Związek między marihuaną a seksem ma wiele wspólnego z korzyściami seksualnymi marihuany. Na przykład może wyostrzyć zmysły mężczyzny, a zatem sprawić, że seks z kobietą będzie nie z tego świata. Oprócz tego może poprawić relacje między dwojgiem ludzi, zmniejszając szanse rozwinięcia przez partnera zaburzeń erekcji.

Konopie indyjskie nie zawsze są właściwym wyborem na seks. W rzeczywistości może mieć niekorzystny wpływ na układ nerwowy. Metody inhalacyjne mogą być mniej skuteczne w przypadku długotrwałego stosowania niż seks oralny, ale artykuły spożywcze są bardziej skuteczne niż doustna marihuana w krótkim okresie. Lubrykant z THC to kolejny sposób na cieszenie się seksem. Chociaż należy uważać na dawkowanie, konopie indyjskie mogą również zwiększać libido i nawilżenie organizmu.

Jeśli chodzi o seks i marihuanę, związek jest bardzo korzystny dla obojga partnerów. Według Dana Savage’a, eksperta od związków, marihuana i seks mają wiele zalet. Może zwiększyć orgazm mężczyzny i sprawić, że poczuje się bardziej zrelaksowany. Z kolei marihuana i seks mogą sprawić, że kobieta stanie się bardziej kreatywna. W rzeczywistości może zwiększyć ilość przyjemności i zmniejszyć jego orgazm.

Badania nad konopiami indyjskimi i płcią często koncentrują się na korzyściach płynących z konopi w kontekście płci. Chociaż wykazano, że marihuana zwiększa libido u mężczyzn, może wpływać na seks u kobiet. Przyjmowanie marihuany przed seksem może poprawić działanie leku na proces seksualny, ale marihuana może mieć negatywny wpływ na seks. Jeśli twój partner nie czuje się komfortowo z wynikami eksperymentu, rozważ inną metodę.